DINAMO NEREŠENO - HALILOVIĆ PODNEO OSTAVKU

Izvor: OK Radio - Lokalne vesti - Ponedeljak 26.03.2007 - 15:12

Fudbaleri Dinama ni u trećoj prolećnoj utakmici na svom terenu nisu uspeli da pobede. U dinamičnom meču u kome su Vranjanci imali više od igre protiv Spartaka iz Subotice, utakmica je na razočaranje više od hiljadu navijača završena nerešeno 1:1. Nakon još jednog slabog rezultata trener Vranjanaca Slobodan Halilović podneo je ostavku, potvrdio je za O.K. radio predsednik kluba Nebojša Zupančić. Gosti su u poslednjem minutu prvog poluvremena došli u vođstvo pogotkom Papovića, što je u nastavku utakmice dodatno otežalo igru fudbalerima Dinama. Strelac za Dinamo bio je Đokić, golom u finišu meča. Zupančić nije želeo da otkrije imena potencijalnih kandidata za Halilovićevog naslednika. Dinamo posle 25. kola ima 32 boda i dodatno je otežao svoj položaj na tabeli Prve "Telekom" lige Srbije u borbi za opstanak. Sledeću utakmicu vranjski fudbaleri igraju u gostima sa ekipom Čelareva.