Izvor: OK Radio - Lokalne vesti - Ponedeljak 11.05.2020 - 10:15
Gradonačelnik Vranja Slobodan Milenković, kao i većnivci Bojan Kostić i Nebojša Zupančić, odreći će se 100 evra pomoći koje su predstavnici državnog vrha namenili svim punoletnim građanima Srbije.
Gradonačelnik Milenković je rekao da će se odreći 100 evra, jer je državi potrebno ulaganje u zdravstvo i oporavak privrede.
Većnik Zupančić je naglasio da postoji mnogo ljudi kojima će 100 evra više značiti nego njemu i zbog toga ni jednog trenutka nije razmišljao o tom novcu.
Bojan Kostić je rekao da svako ko ima redovnu i pristojnu zaradu u javnom sektoru treba da se odrekne tog novca.
- Bilo bi lepo da taj novac koga se građanu odreknu bude vraćen lokalnim samoupravama za potrebe ulaganja u nove projekte - ukazuje Kostić.
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.