Nazad

JKP „Komrad“ ponovo organizuje akciju „Izbacimo kabasti otpad!“

Izvor: OK Radio - Lokalne vesti - Petak 05.06.2026 - 11:16

JKP Komrad obaveštava građane Vranje da će tokom 5, 6. i 7. juna ponovo biti realizovana akcija „Izbacimo kabasti otpad!“, u okviru koje će na više lokacija u gradu biti postavljeni kontejneri zapremine 7 kubnih metara.

Foto: Ok Radio
Kontejneri će biti postavljeni na sledećim lokacijama:
 
u ulici Nemanjinoj kod Bujkovskog mosta,
pored česme- na raskrsnici ulica Vojvođanske,Jstrebačke i Mate Jerkovića,
na uglu ulica Ratka Pavlovića  i Budislava Šoškića,
kod poligona na uglu ulica Francuske i Proleterskih brigada.
 
Iz JKP „Komrad“ apeluju na građane da iskoriste ovu akciju i kabasti otpad odlažu isključivo u predviđene kontejnere, kako bi se očuvala čistoća javnih površina i životna sredina.
 

Komentari

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.

Ostavite komentar:

Ime:
Email:
Komentar: