Nazad

?O?KI?: SAMO STRU?NI I SPOSOBNI DA VODE SRBIJU

Izvor: OK Radio - Lokalne vesti - Četvrtak 25.12.2003 - 14:15

Koalicija za narodno jedinstvo danas je održala u Vranju svoju poslednju ovogodišnju konferenciju za novinare. Tom prilikom predsednik Opštinskog odbora Stranke srpskog jedinstva Vaso Šoškić, istakao je da je njihova kampanja vrlo pozitivno i profesionalno urađena i da će rezultat toga biti ulazak koalicije Narodne seljačke stranke i Stranke srpskog jedinstva u parlament Srbije. O tim očekivanjima i planovima vezanim za uvođenje novih ministrastava Šoškić je rekao: -Sigurni smo u naš dobar izborni rezultat. Sa osam odsto osvojenih glasova birača, koliko očekujemo, učestvovaćemo u radu parlamenta. Naš prioritet jesu ekonomija i poljoprivreda, ali ćemo prvo formirati tri nova ministarstva. Ministarstvo za sport i omladinu, ministarstvo za zaštitu penzionera i ministarstvo dijaspore - rekao je Šoškić. On je naglasio da su lokalni mediji u Vranju napravili veliki iskorak u pristupu kampanjama za parlamentarne izbore za razliku od ranijih godina, posebno u odnosu na devedesete. Na kraju on je pozvao birače da sami odluče o tome ko će biti u parlamentu, i pozvao sve Srbe da se ujedine i zajedno rade za dobrobit Srbije.

Komentari

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.

Ostavite komentar:

Ime:
Email:
Komentar: