PORAŽENI I DINAMO I RADNIK

Izvor: OK Radio - Lokalne vesti - Ponedeljak 27.10.2008 - 16:50

Dinamo je još jednom poražen na gostovanju ove jeseni. Vranjski fudbaleri izgubili su sa 2:1 od Smedereva u 12. kolu Prve lige Srbije, i ostali na 10 osvojenih bodova. Mladen Dodić, šef stručnog štaba Dinama za O.K. Radio kaže da su njegovi fudbaleri odigrali maksimalno utakmicu protiv Smedereva, bez dvojice prvotimaca Stojanovića i Jeremića, te da je u 45. minutu povređen Milan Ilić, nakon čega su Vranjanci i primili gol. Dodić tvrdi da njegova ekipa igra pod konstantnim pritiskom zbog lošeg bodovnog salda i pozicije na tabeli, pa ističe da mu je svaka utakmica kod kuće kvalifikacina. Dinamo trenutno zauzima 16. poziciju sa 10 bodova, a narednog vikenda igraće kod kuće sa beogradskim Voždovcem. Sa druge strane, novi trener Radnika Dragan Nikolić startovao je porazom na klupi Surduličana u 11. kolu Srpske lige istok, a njegovi izabranici zgubili su od Jedinstva u Paraćinu sa 1:0. Radnik je imao više od igre u tom meču, ali su se napadači propisno ispromašivali pa je umesto pobede usledila kazna u 87. minutu. Ujedno, to je i najduža serija loših rezulatata u toj ligi, jer je Radnik već sedam utakmica bez pobede i zauzima skromno 14. mesto sa 11 bodova.