Nazad

PRITISAK NA RUKOVODSTVO SO VRANJE SE NASTAVLJA

Izvor: OK Radio - Lokalne vesti - Četvrtak 05.02.2004 - 15:38

Navijači Dinama i simpatizeri ovog kluba danas su Vranju nastavili sa protestima protiv uprave ovog kluba, čiju smenu traži dvadeset fudbalera. Podršku igračima, koji deveti dan štrajku gladju, danas su pružili i istaknuti sportski radnici Vranja. Svoje nezadovoljstvo izrazili su i sami igrači, koj su okupljenima saopštili da su njihovi zahtevi: smena rukovodstva kluba na čelu sa predsednikom Dinama Svetislavom Mihajlovićem, povratak smenjenog trenera Dragana Antića i hitno sazivanje nove skupštine kluba. Fudbaleri će sa štrajkom gladju nastaviti do ispunjenja zahteva. Izdvajamo i komentar bivšeg trenera Dinama Sloboidana Zdravkovića, koji je početkom prošle sezone vodio ovu ekipu. On je rekao da su predstavnici uprave na Gradskom stadionu na kome igra Dinamo bili prava retkost. -Nisu nalazili za shodno da budu na tribinama ili u prostorijama kada smo bili domaćini, a kamoli da nas prate na gostovanjima. Često sam morao da budem sa delegatom i sudijama da vide da nekoga u klubu ima. Nije lako biti sa zvaničnicima saveza i istovremeno spremati taktiku sa igračima. Verujte mi da sam na gostovanjima bio prepušten sam sebi i ovim mladićima, koji su znali da ne retko, srčanošću i željom, izbore dobar rezultat uprkos sudijama, grubim startovima protivnika i sramnim odnosom uprave kluba prema njima- izjavio je Zdravković. Oko 300 Vranajnaca zajedno sa štrajkačima prošetalo je gradskim ulicama uzvikujući parole ”Sveto odlazi“ i ”Uprava napolje “. Za sutra najavljen je sličan protest sa gostima iz Beograda.

Komentari

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.

Ostavite komentar:

Ime:
Email:
Komentar: