PRVI BOD DINAMA NA GOSTOVANJU

Izvor: OK Radio - Lokalne vesti - Ponedeljak 06.10.2008 - 17:30

Fudbaleri vranjskog Dinama osvojili su prvi bod na gostovanju od starta sezone u Prvoj Telekom ligi Srbije. Oni su u derbiju začelja odigrali 1:1 sa Novim Sadom, i tako stigli do važnog boda u borbi za opstanak. Trener vranjske ekipe Mladen Dodić za O.K. Radio kaže da je zadovoljan rezultatom iz Novog Sada, tim pre što su protiv Dinama svirana čak dva jedanaesterca i to u prvom poluvremenu. Jedan penal golman Vranić je odbranio, ali su iz drugog kaznenog udarca Novosađani stigli do vođstva. Inače u drugom poluvremenu su Vranjanci golom Mileta Stojanovića, takođe iz penala, stigli do nerešenog rezultata. Predsednik Dinama Nebojša Zupančić kaže da je posle nerešenog rezultata zadovoljniji igrom Dinama nego na startu sezone. Sa šest osvojenih bodova iz osam odigranih kola Dinamo je tek na 17. mestu na tabeli a već u sredu u devetom vanrednom kolu Vranjanci dočekuju lidera na tabeli ČSK Pivaru iz Čelereva, a Dodić i Zupančić pozivaju navijače Dinama da podrškom sa tribina pomognu vranjskoj ekipi da se domogne novih bodova. Taj meč igra se od 15:30 na “Jumkovom” stadionu.