REZULTATI VRANJSKIH KLUBOVA OVOGA VIKENDA

Izvor: OK Radio - Lokalne vesti - Ponedeljak 26.03.2007 - 15:13

U 20. kolu Srpske fudbalske lige Istok, fudbaleri Morave poraženi su u Nišu od Železničara rezultatom 1:0. Morava je na petnaestom mestu sa 19 bodova. Na gostovanju protiv Puste reke u Bojniku BSK iz Bujanovca izborio je samo remi posle utakmice koja je završena 2:2, i tako umanjio šanse da se umeša u borbu za prvo mesto. Vođstvo za BSK obezbedio je Mihajlović u 81. minutu. Domaći su izjednačili u 90. minutu golom Nikole Ilića. Rukometaši Vranja zabeležili su još jednu pobedu i to nad ekipom Zaječara, rezultatom 50:26. Levi bek Vranjanaca Aleksandar Bjeljić kaže da je ovo bila rutinska pobeda njegovih saigrača. U rukometnoj Superligi bujanovačka BSK Heba poražena je na domaćem terenu od beogradskog Partizana sa 25:32. U 22. kolu Srpske košarkaške lige - Istok košarkaši Juga su poraženi od ekipe Rtnja na gostovanju rezultatom 104:81. Košarkaši Morave iz Vladičinog Hana dobili su utakmici protiv Hajduk Veljka službenim rezultatom 20:0, jer gosti nisu doputovali. Jug je na osmom mestu sa 31 osvojenim bodom dok ekipa Morave zauzima peto mesto na tabeli sa 35 bodova. Prvi tim OK Vranje poražen je na domaćem terenu rezultatom 3:2 u setovima od ekipe Knjaževca. U Međuokružnoj odbojkaškoj ligi "“ Leskovac drugi tim OK Vranje pobedio je Vlasinu iz Vlasotinca sa 3:0 u setovima.