Antalija: Remi Radnika u drugoj proveri

Izvor: OK Radio - Lokalni sport - Ponedeljak 28.01.2019 - 10:06

Vranje - U drugoj kontrolnoj utakmici u Antaliji, ekipa Radnika remizirala je u prijateljskom susretu sa bugarskim prvoligašem, ekipom Boteva iz Plovdiva.

Radnik se dobro držao do 77. minuta FOTO: Printscreen
Utakmica koja je po rasporedu trebalo da bude odigrana u subotu, zbog vremenskih neprilika u Antaliji odložena je i odigrana u nedelju pre podne.

Tim iz Srbije poveo je najpre u 22. minutu golom Zlatanovića, i vođstvo od 1:0 u korist Radnika održalo se do 77. minuta kada je tim Boteva preko Šopova izjednačio na 1:1.

I pored dosta izglednih šansi za obe strane, nerešen rezultat ostao je do kraja utakmice.