Dinamu BOD u susretu sa Bačkom

Izvor: OK Radio - Lokalni sport - Ponedeljak 22.10.2018 - 07:06

Fudbaleri Dinama iz Vranja i OFK Bačke odigrali su u Surdulici nerešeno 1:1, u poslednjoj utakmici 12. kola Super lige Srbije.

Slavlje igrača Dinama nakon izjednačenja FOTO: Printscreen

Bačka je povela odmah na početku meča, u drugom minutu i to  autogolom Danijela Gašića.

Izjednačenje i bod Dinamu doneo je Lazar Dokić u 53. minutu izvanrednim udarcem glavom.

Bačka je deseta na tabeli domaćeg šampionata, sa 13 bodova, a DInamo iz Vranja poslednji, sa sedam bodova.

Bilo je dosta šansi sa jedne i sa druge strane i ne bi bilo nazasluženo da je pobedila bilo koja od ove dve ekipe, rekao je nakon meča Dejan Čelar, trener OFK Bačka.

- Dinamo je pokazao da ima kvalitet i mislim da ne zaslužuje poslednje mesto na tabeli.

Teško je kada uđete u sezonu sa mnogo poraza, međutim, ja verujem da će naći put da izađu iz rezultatske krize – rekao je Čelar.

U 13. kolu Super lige Srbije, Dinamo igra u Novom Sadu, protiv Vojvodine.