Međunarodni ENPI kup: BRDO MEDALJA za karatiste Feniksa

Izvor: OK Radio - Lokalni sport - Utorak 05.03.2019 - 14:08

Na "XX Internacionalni ENPI karate kupu" u Subotici, mladi karatisti KK "Feniks" iz Vranja ostvarili su odlične rezultate, osvojivši nekoliko medalja.

Vranjanci uspešni među takmičarima iz 13 zemalja Evrope i Azije
Na "XX Internacionalni ENPI karate kupu", održanom u nedelju u Subotici, učestvovalo je 1.200 takmičara iz 13 zemalja Evrope i Azije.

Karatisi "Feniksa", njih petoro, ostvarili su odlične rezultate u kategoriji kate pojedinačno.

Zlatnu medalju osvojila je Luna Mitrović, srebrno odličje je osvojila Maša Dončić, dok su se bronzanim medaljama okitili Vila Stanković, Maša Ilić i Strahinja Tasić.

U kategoriji Kate ekipno zlatnu medalju su osvojile Maša Dončić, Vila Stanković i Maša Ilić.

Trener Karate kluba "Feniks" Branislav Dimitrijević, imao je zapaženu ulogu među karate sudijama Šotokan saveza Srbije.