Prvo pa ZVEZDA: Dinamo izgubio na Marakani

Izvor: OK Radio - Lokalni sport - Petak 20.07.2018 - 20:40

Dinamo iz Vranja je na svom prvom meču u Super ligi Srbije izgubio od Crvene zvezde na stadionu „Rajko Mitić“ sa 3:0, ali je utisak da žuti, s obzirom na sve okolnosti, ipak nisu razočarali.

I pored primljenih golova, Đurić na visini zadatka FOTO: Arena sport/printscreen
Dinamo je krenuo više nego dobro, odličnim napadom već u 2. minutu meča.

Suraka je napravio odličan prodor po levoj strani i uputio jak udarac, ali je pogodio spoljni deo stative.

Nakon što su “žuti” uspešno odolevali napadima Zvezde, uz dobre odbrane golmana Đurića, Dinamo je ipak kapitulirao u 41. minutu, kada je Jovančić postigao gol nakon kornera.

Drugi put je mrežu Dinama zatresao mladi Jovančić u 51. minutu, da bi Jevtović postavio konačan rezultat u 76. minutu

Crvena zvezda je imala dosta dobrih prilika ali je golman Dinama Đurić bio na visini zadatka.

Trener „žutih“ Dragan Antić je nakon utakmice zadržao osmeh na licu i pored poraza i utisak je da nije razočaran učinkom svojih pulena.

- Zvezda je bolji tim i tu nema diskusije. Video se nedostatak snage naših fudbalera.

Mi smo kasno počeli pripreme, ali dobri su to momci, mislim da smo mi najmlađa ekipa u Super ligi – rekao je Antić u izjavi posle meča.