PLS: Ubediljva pobeda Napretka

Izvor: B92 - Nacionalni sport - Ponedeljak 20.08.2012 - 14:45

U utakmica drugog kola Prve lige Srbije pobede su zabeležili Napredak, Voždovac, Čukarički, Inđija, Timok, Proleter i Radnički iz Nove Pazove.

Napredak je u Kruševcu sa 4:1 deklasirao Mladost.

Već posle dvanaest minuta igre bilo je 3:0, dva gola postigao je Nenad Mirosavljević, a prvi gol na meču postigao je Milošević već u drugom minutu. Posle gola Paunović u 45. minutu bilo je 4:0, a počasan gol za goste iz Lučane postigao je Stojanović u 86. minutu.

Vodžovac je u Gornjem Milanovcu pobedio Metalac sa 2:0, a golove su postigli Bastajić i Milovac. Timok je u Zaječaru golom Ivkovića pobedio Novi Sad sa 1:0, a istim rezultatom Čukarički je na Banovom Brdu pobedio Inđiju, Telepotik u Zemunu Bežaniju, a Radnički u Novoj Pazovi Kolubaru.

Proleter je u Novom Sadu zahvaljujući dvostrukom strelcu Driniću pobedio Banat sa 2:0, dok pobednika nije bilo na mečevima odigranim u Užicu (Jedinstvo - Mladenovac) i Kraljevu (Sloga - Borac).