Morava bolja od Aleksinčana

Izvor: OK RADIO - Sport - Nedelja 11.11.2012 - 09:41

Košarkaši Morave ostvarili su i petu pobedu, u 2. Muškoj ligi Srbije, savladavši ekipu Napredak Maksi Co, rezultatom 73:69, poluvreme 40:34.

Pavlović

Po četvrtinama bilo je 21:17, 19:17, 20:15, 13:19.

Hančani su, pred više od 800 bučnih navijača, još jednom pokazali da su iskusna ekipa koja zna šta hoće i koja zna da igra na rezultat.

Gosti su posebno pazili na centra Grujića, ali je ovog puta „ekspolodirao“ Dragoljub Pavlović, bek koji je ponikao u Surdulici i sa 16 postignutih koševa bio košarkaška enigma za goste iz Aleksinca.

Za KK Morava su nastupili: Pavlović 16, Stojković 3, Kostić, Stanisavljević, Milenković 3, Popović 2, Stojanović 7, Ilić 8, Grujić, Stanković 19, Mitić 15, Stevanović.

Na parketu su najviše proveli: Mitić 37 minuta, Stanković 33, Stojanović 26, Ilić 25, Grujić 19, Milenković 19, Pavlović 19, Stojković 15.

Morava je od 7 utakmica 5 pobedila i 2 izgubila. Ima 12 bodova i u samom je vrhu tabele.