Novi poraz futsalera u Nišu

Izvor: OK RADIO - Sport - Nedelja 16.12.2012 - 11:17

Fudbaleri Kluba malog fudbala Vranje poraženi su, u 4. kolu Prve futsal lige Srbije, od ekipe VIK Naisusa u Nišu, rezultatom 4:1.

Nikolić

Vranjanci su dobro počeli utakmicu, poveli sa 1:0, golom Predraga Pepija Nikolića, stvarali šanse i promašivali “zicere”.

Stigla je kazna, domaćin je izjednačio, a onda, na brzinu postigao još dva gola, koja na teret padaju smušenoj odbrani gostiju.

Na poluvremenu je bilo 3:1 za domaćine. Fudbaleri iz Vranja ušli su u drugom poluvremenu u igru, otvoreno, bez kalkulisanja, stvarali šanse i promašivali.

Domaćin je igrao taktički mudro, opredelio se za opreznu igru i nakon jedne greške odbrane gostiju stigao do četvrtog gola koji je stvaio tačku na utakmicu.

Za KMF Vranje, zbog žutih kartona nisu nastupili standradni Igor Stojanović Žike i Dejan Krstić Maslovar, što je bio hendikep za Vranjnce, koji i onako imaju “tanku” klupu.

KMF VIK NAISUS - KMF VRANJE 4:1
Strelci: Nenad Rančić, Marko Kostić, Ljubiša Pešić i Nenad Veljković za VIK Naisus, a za KMF Vranje.

Rezultati 4. kola: KMF Ekonomac - KMF Bečej 7:1, KMF Smederevo - Futsal klub Kolubara 2:8, KMF Pirot - KMF Tango Liman 2:2, KMF VIK Naissus - KMF Vranje 4:1, KMF Marbo Intermeco - KMF Kopernikus Vidre, ponedeljka, 17. decembar.

KMF Ekonomac    4    4    0    0    27:5     12
KMF VIK Naissus    4    4    0    0    16:8     12
KMF Pirot    4    2    1    1    10:9     7
Futsal klub Kolubara    4    2    0    2    21:13     6
KMF Tango Liman    4    1    1    2    16:16     4
KMF Marbo Intermeco    3    1    1    1    6:6     4
KMF Kopernikus Vidre    3    1    0    2    8:8     3
KMF Bečej    4    1    0    3    13:24     3