Nazad

Novo pojačanje Partizana: Dimoski danas stavlja paraf

Izvor: Sportski žurnal - Sport - Petak 07.02.2025 - 13:26

Reprezentativca Severne Makedonije još samo lekarski pregledi dele od crno-belog dresa

Foto: Thinkstock
Partizan nije bio mnogo aktivan na zimskoj pijaci, u dosadašnjem delu prelaznog roka angažovao je Milana Vukotića i Jovana Miloševića.
 
Bivši vezista podgoričke Budućnosti se na najbolji način predstavio Grobarima na debiju protiv Spartaka, dok se član Štutgarta na pozajmici u Humskoj povredio na trećem treningu tokom priprema u Beleku i trener Srđan Blagojević neće moći da računa na stamenog špica do kraja februara.
 
Partizan se dogovorio sa levim bekom, kao i ruskim Akronom i ukoliko danas prođe lekarske preglede, reprezentativac Severne Makedonije zvanično će da postane adut Srđana Blagojevića.
 
Doduše, Bojan Dimoski prvo dolazi u Humsku na šestomesečnu pozajmicu i ako zadovolji kriterijume vicešampiona Srbije, Partizan ima opciju da otkupi ugovor u iznosu od 200.000 evra.

Komentari

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.

Ostavite komentar:

Ime:
Email:
Komentar: