Radnik se oprostio od Prve lige

Izvor: OK RADIO - Sport - Sreda 14.11.2012 - 09:46

Fudbaleri Radnika iz Surdulice, u derbiju Srpske lige „Istok“, izgubili su od direktnog konkurenta u borbi za prvo mesto ekipe Radničkog iz Pirota, rezultato 1:0.

Detalj sa meča

Gol odluke, nakon greške mladog Ilića, postigao je iskusni Saša Mitić.

Fudbaleri Radnika su uporno pokušavali da izjednače i dođu do pobede, ali šanser koje su imali nisu iskorišćene.

Šansu utakmice imao je Nikola Vojinović, koji je u drugom poluvremenu, neometan, promašio prazan gol.

FK RADNIK – FK RADNIČKI (P) 0:1

Surdulica. Gledalaca: 600, Sudija. Predrg Milenković (Leskovac) 5, Strelac: Mitić u 17. minutu, Žuti kartoni: D. Petrović, Ilić, Anđelković, Garić, Pešić (Radnik), M. Nikolić, Dragačević (Radnički),

Crveni karton: D. Petrović u 87. minutu (Radnik).

Radnik: Disić 6, Ilić 5,5 (Anđelković 6), D. Petrović 6, Stojanović 6,5, Ivanković 6,5, Pešić 6,5, Garić 6, M. Petrović 6, N. Stanković 6 (Vojinović 6), M. Petrović 6, V. Stanković 6 (Sibinović 6).

Radnički: Vujanac 7, Stanojević 6, Kostić 6, Ćirić 6, M. Nikolić 6, Manojlović 6, Dimitrov 7 (Spasić -), Radosavljević 6, Mančić 6,5, Nikolić 6 (Dragičević 6), Mitić 7 (Ilić 6).

Igrač utakmice: Saša Mitić (Radnički).