Težak poraz Juga

Izvor: OK RADIO - Sport - Nedelja 11.11.2012 - 09:44

Košarkaši Juga, u 6. kolu Prve srpske lige „Istok, ubedljivo su poraženi u Medveđi od ekipe Jablanice, rezultatom 86:59, poluvreme 45:28.

Ekipa Juga

Ekipa Jablanice je jedna od favorita prvenstva, koja će se boriti za prvo mesto i Vranjanci nisu mogli ništa više da očekuju od časnog poraza.

Koliko je častan poraz od 27 poena razlike to je drugo pitanje. Jedno je sigurno, domai košarkaši kada bi dodali gas odmah bi pravili razliku.

Da nisu stali u trećoj četvrtini kada je bilo 18:18, ko zna kolika bi razlika bila.

Utakmica je još jednom pokazala niz slabosti košarkaša Juga koji ne treniraju redovno, pa samim tim deluju prilično neuigrano.

Nakon 6, kola KK Jug je prikovan za poslednje mesto na tabeli bez ijedne ostvarene pobede.