Vlasotinčani se provukli u Bujanovcu

Izvor: OK RADIO - Sport - Utorak 27.11.2012 - 11:06

Fudbaleri BSK iz Bujanovca uspeli su da ostanu neporaženi na svom terenu od jednog od favorita prvenstva Niške zone, ekipe Vlasine iz Vlasotinaca. Nakon velike borbe rezultat je na kraju bio nerešen, 0:0.

Ekipa BSK-a

Domaći su imali više prilika i mogu da žale što nisu naneli poraz indisponiranim gostima.

Iskusni trener BSK-a, Rade Aleksić zadovoljan je onim što su prikazali njegovi puleni i najavljuje bolje dane za bujanovački fudbal.

- Prikazali smo dobru igru, nagovestili da ćemo na proleće brzo izaći iz zone ispadanja, ali pokazali smo staru boljku – neefikasnost. Šanse koje su imali u 23. minutu kada se Aca Jovanović našao sam pred golmanom Vlasine Mladenovićem ili one u 39. i 40. minutu nakon prekida ne smeju se propustiti – kaže Aleksić.

BSK BUJANOVAC - VLASINA 0:0

Bujanovac, gledalaca: 250. Sudija: Žarko Golubović (Prokuplje), žuti kartoni: Tasić, Mladenović, Vjetrović (BSK), M. S. Petrović, Mladenović i Miljković (Vlasina).

BSK: M. Stojanović, S. Stojanović, Trajković, Vjetrović, Tasić, Stojković, Salihi (od 46. min. Ljevica), Mladenović(od 88. min. S. Ćuković), Jovanović 6 (od 70. mn. Đorđević), Jaćimović,  Dimić.

VLASINA: Mladenović, A. Stojanović, M. D. Petrović, Nikolić, Miljković, A. Stanković (od 55. min. Stojiljković), M. Stojanović, Ilić (od 67. min. Profirović), Arsić, M. D. Petrović, I. Stojanović.

Rezultati 15. kola: BSK Bujanovac – Vlasina 0:0, Napredak     - Svrljig 3:2, Jedinstvo – Vučje 2:3, Lužnica – Sloga 0:1, Rudar Alpos - Pusta Reka 1:0, Pukovac – Zaplanjac 3:1, Malošište - SFK Moravac 0:3, Zloćudovo – Balkanski 3:2.

SFK Moravac     15    12    2    1    39:8     38
Vlasina     15    10    3    2    43:16     33
Rudar Alpos     15    11    0    4    32:18     33
Sloga     15    10    1    4    37:21     31
Balkanski     15    10    0    5    28:22     30
Pusta Reka     15    9    2    4    24:14     29
Zaplanjac     15    8    2    5    30:16     26
Zloćudovo     15    5    2    8    19:28     17