Atletiko siguran, remi na 'Anoeti'

Izvor: B92 - Svetski sport - Ponedeljak 14.01.2013 - 11:31

Fudbaleri Atletika iz Madrida savladali su ekipu Saragose rezultatom 2:0 u okviru 19. kola španske Primere.

Golove za Madriđane postigli su Tijago u 31. i Falkao iz penala u 38. minutu.

Srpski fudbaler Stefan Babović nije bio u protokolu za ovaj meč dok je Ivan Obradović i dalje na listi povređenih.

Atletiko Madrid je ovom pobedom povećao prednost u odnosu na trećeplasirani Real koja sada iznosi sedam bodova.

U prvom meču dana Betis je na domaćem terenu savladao Levante sa 2:0. Strelci za ekipu iz Sevilje bili su Kembel u 7. i Ruben Kastro u 63. minutu.

Real Sosijedad i Deportivo iz La Korunje podelili su bodove na 'Anoeti'. Gosti su poveli golom Picija u 27. minutu ali je Karlos Vela postigao gol u samom finišu prvog poluvremena i tako postavio konačan rezultat meča.

U poslednjem meču nedeljnog programa Malaga dočekuje prvoplasiranu Barselonu.