Komedija u Rumuniji – ponavljali penale i promašili sva tri VIDEO

Izvor: B92, OK Radio - Svetski sport - Nedelja 12.07.2020 - 13:35

Neverovatna scena dogodila se na meču rumunskog prvenstva između Petrolula i Rapida iz Bukurešta.

Igrao se 67. minut FOTO: Profimedia
Igrao se 67. minut kada je Petrolulu dosuđen penal i to sa prednošću igrača više zbog crvenog kartona Lazara iz sredine prvog poluvremena.

Loptu je uhvatio Arnautu i njegov šut je odbranio golman Popa, ali je izleteo sa crte.

Sudija je odlučio da ponovi penal, što je razljutilo Popu koji je zbog prigovora dobio žuti karton.

Potom je Petrolul promenio izvođača i stavio Marineskua, čiji je šut takođe odbranio Popa, ali je opet izleteo previše.

U tom trenutku je "eksplodirao" iako nije bio u pravu, za šta je dobio isključenje.

Novi penal je imao Petrolul, s tim da je na golu bio Tataru, a domaćin opet promenio izvođača.

I kao "šlag na torti" Mezakoli je prebacio gol i izazvao nevericu kod svojih čelnika kluba.

Na kraju je ostalo 0:0, iako su gosti iz prestonice ostali bez još jednog igrača do kraja.