Krasić opet pogađa za Juve

Izvor: Sportal - Svetski sport - Četvrtak 02.08.2012 - 14:20

Reprezentativac Srbije Miloš Krasić prošle sezone nije dobio mnogo prilika, ali se u ovom pripremnom periodu nameće.

U prijateljskoj utakmici sa Benfikom Krasić je dao gol u drugom minutu sudijske nadoknade i postavio konačnih 1:1. Nešto ranije, u 88. minutu, Portugalci su poveli golom Oskara Kardoza. Krasić je na terenu bio od 73. minuta, kada je zamenio Sebastijana Đovinka.

Inače, Juve je igrao u sastavu: Bufon (Storari), Lihtštajner, Marone (Mazi), Bonući, Padoin (Unterse), Vidal (Pacienca), Pirlo (Pogba), Markizio (Đakerini), Asamoa (Cigler); Đovinko (Krasić), Matri (Kvaljarera).

Krasić je nedavno dao gol Herti u 90. minutu, u pobedi od 2:0. Podsetimo, priča o odlasku Srbina iz Torina i dalje je aktuelna.