Lacio sačuvao bod na Siciliji

Izvor: B92 - Svetski sport - Nedelja 20.01.2013 - 12:59

Fudbaleri Lacija propustili su priliku da se približe vodećem Juventusu, pošto su večeras na gostovanju Palermu osvojili samo bod (2:2).

'Nebesko-plavi' su dobro počeli utakmicu i poveli preko Serđa Flokarija u 10. minutu.

U nastavku meča ekipa Palerma je za samo sedam minuta stigla do potpunog preokreta.

Prvo je u 70. minutu izjednačio Arevaljo Rios, a vođstvo Sicilijancima doneo je Paulo Dibala. Ipak, bod Laciju uspeo je da sačuva Ernanes golom iz penala u 85. minutu.

Fudbaleri Lacija sada su drugi na tabeli sa 43 boda, dva manje od vodećeg Juventusa koji u subotu uveče dočekuje Udineze.