Marsej - poraz za porazom...

Izvor: Sporske.net - Svetski sport - Subota 28.04.2012 - 09:04

Fudbaleri Marseja nastavljaju sa neuspesima u nacionalnom šampionatu Francuske. Večeras su u 34. kolu poraženi od domaćeg Lorijena

I trinaesti poraz ove sezone u šampionatu Francuske upisali su večeras fudbaleri Marseja.

Oni su u drugoj utakmici 34. kola gostovali u Lorijenu, a domaći tim je slavio sa 2:1.

Na vođstvo domaćih čekalo se do 40. minuta, kada je Mvuemba iz jedanaesterca savladao Mandandu. Početkom drugog poluvremena Mone-Pake je duplirao prednost, a počasni gol za Marsej je postigao Valbuena u 77. minutu.

Lorijenu je ovo deveti trijumf u šampionatu, sada ima 38 bodova, dok je Marsej osvojio tri boda više i nalazi se na desetom mestu.