Mbape izveo ČUVENI potez Brazilca i naterao publiku da mu se POKLONI /VIDEO/

Izvor: Blic, OK Radio - Svetski sport - Nedelja 01.03.2020 - 01:31

Fudbaleri Pari Sen Žermena slavili su protiv Dižona rezultatom 4:0, ali meč je obeležio dribling Kilijana Mbapea.

Meč je obeležio dribling Kilijana Mbapea FOTO: Twitter/printscreen
Igrao se 26. minut kada je Mbape majstorski nasamario jednog igrača gostujućeg tima, a zatim još jednom proturio loptu kroz noge.

Ovaj potez svojevremeno je izvodio legendarni Brazilac Ronaldinjo, koji je ovim bravurama do iznemoglosti mučio svoje protivnike.

Nema sumnje da je Mbape izveo dribling godine, barem trenutno, iako Francuz nije isti naplatio golom i asistencijom.

Međutim, Embape je bio dvostruki strelac u finišu meča (74. i 91. minut), a stigao je i da asistira Ikardiju u 76. minutu.