Primera: Levante razbio Maljorku

Izvor: B92 - Svetski sport - Nedelja 09.12.2012 - 17:43

Fudbaleri Levantea savladali su na svom terenu Maljorku sa 4:0 (1:0), u utakmici 15. kola španske Primere.

LFP

Levante je poveo golom Martinsa u 43. minutu, a sve nedoumice oko pitanja pobednika domaćin je rešio sredinom drugog poluvremena.

Navaro je u 49. minutu povisio na 2:0, a u listu strelaca upisali su se Garsija u 55. i Ibora u 58. minutu meča.

Tim iz Valensije je ovim trijumfom izbio na šesto mesto na tabeli, dok je Maljorka pretrpela osmi poraz i predstoji joj borba za opstanak u Primeri.

Ostali mečevi igraju se u nedelju u toku dana, a kolo u ponedeljak zatvara duel Rajo Valjakana i Saragose.