Dinamo JEDVA do boda

Lokalni sport - Ponedeljak 26.09.2016 - 10:11

Fudbaleri Dinama iz Vranja igrali su nerešeno 0:0 sa ekipom Sinđelića iz Beograda u utakmici sedmog kola Prve fudbalske lige Srbije.

Sa jednog od mečeva Dinama FOTO Sportski savez Vranja Sa jednog od mečeva Dinama FOTO Sportski savez Vranja

Jedini udarac u okvir gola Sinđelića za celu utakmicu uputio je u 56. minutu Radovanović ali pravo u ruke gostujućem golmanu Šćekiću.

Sinđelić je preko Ivanovića zapretio Dinamu u 64. minutu, ali njegov volej je završio iznad prečke Grujičića.

Okamijan je u nadoknadi vremena šutirao, ali je lopta otišla iznad prečke golmana Sinđelića.

Posle sedam kola Dinamo ima šest bodova i nalazi se u zoni ispadanja, među poslednja tri kluba u ligi.

U osmom kolu Dinamo gostuje OFK Beogradu na Karaburmi.