I 14. uzastopni poraz Juga

Lokalni sport - Nedelja 03.02.2013 - 12:15

Košarkaši Juga doživeli su poraz u Nišu od isoimene ekipe, rezultatom 90:80. Bio je to 14. poraz Vranjanaca u 15 odigranih kola.

Ilustracija Ilustracija

Vranjanci su ovog puta propisno namučili Nišlije, koje su kao apsolutni favoriti, ušli indisponirano u meč.

Odličnom igrom u svim fazama odbrane i napada, mladi vranjski košarkaši su bili bolji u prve tri četvrtine, a onda su popustili u poslednjoj, kada su i pojedine odluke sudija bile sumnjive i na štetu Juga.

Prvu četvrtinu dobili su sa 22:21, drugu izgubili sa 22:18, treću sa 24.23 i četvrtu, takođe izgubili, sa 23:16.

Jug je nakon 15 odigranih kola na poslednjem 14. mestu na tabeli, sa 16 bodova, jednom pobedom i 14 izgubljenih utakmica i koš razlikom 967: 1161.

Za pretposlednjom ekipom Dimitrovgrada zaostaje tri boda.