Leskovčani se poigravali sa Jugom

Lokalni sport - Utorak 25.12.2012 - 09:49

Košarkaši leskovačkog Zdravlja, na svom parketu, igrali su se sa košarkašima Juga i pobedili ih ubedljivo, rezulatom 92:73.

Detalj sa mečeva Juga Detalj sa mečeva Juga

Kao treningu odigrali su prvo poluvreme, bez velikog napora rešili su ga u svoju korist, 48:39.

A onda su u trećoj četvrtini pokazali kolika je razlika u kvalitetu dveju ekipa. Poigravali su se sa Vranjacima i rešli četvrtinu u svoju korist, rezultatom 35:12.

U poslednjoj četvrtini pružili su šansu rezervistima, smanjili gas kako ne bi ponizili protivnika.

KK ZDRAVLJE 09 – KK JUG 92: 73
Po četvrtinama: 24:17, 22:22, 35:12, 11:22.

Rezultati 12. kola: Zdravlje 09 – Jug 92:73, Jablanica – Mladost 114:98, Bor RTB – Rtanj 84:74, Pirot – OKK Junior 78:71, Kuršumlija – Dimitrovgrad 71:59, Prokuplje – Zdravlje Leskovac 75:80, Niš – Knjaževac 101:82.

Pirot     12    10    2    1000:873     22
Jablanica     12    9    3    1044:912     21
Knjaževac     12    9    3    954:872     21
Niš     12    9    3    956:888     21
OKK Junior     12    8    4    986:860     20
Zdravlje 09     12    7    5    1037:893     19
Zdravlje Leskovac     12    6    6    985:1011     18
Bor RTB     12    6    6    946:985     18