Pehari u rukama VRANJSKIH MARATONACA

Lokalni sport - Ponedeljak 25.09.2017 - 09:34

Vranje - Vranjski maratonci su ovog vikenda učestvovali na dve trke, a na jednoj od njih osvojili su dva prva mesta.

Stanković na pobedničkom postolju. Foto: Vranjski maratonci Stanković na pobedničkom postolju. Foto: Vranjski maratonci

Prva trka je bila ultramaraton u Prilepu u Makedoniji a druga polumaraton u Boru.

U Boru su Vranjske maratonce predstavljali Mirko Đorđevic, Dejan Katančević, Dragan Bojović i Ivan Stanković.

Dragan Bojović je osvojio prvo mesto u starosnoj kategoriji od 56 do 60 godina, dok je Ivanu Stankoviću pripalo  prvo mesto u starosnoj kategoriji od 40 do 45 godina.

Stanković je u generalnom plasmanu osvojio peto mesto.

U Prilepu je za Vranjske maratonce trčao je Siniša Stanković koji je uspešno završio trku na 110 kilometara.

U narednih mesec dana Vranjance očekuju trke u Kragujevcu, Beogradu, Skoplju, Zagrebu i Bukureštu.