Stonoteniseri slavili u Paraćinu

Lokalni sport - Utorak 27.09.2016 - 10:37

Na 52. pojedinačnom prvenstvu “Kup Paraćina 2016.” stonoteniseri kluba “Top Spin” iz Vranja osvojili su četiri medalje.

Vranjanci na pobedničkom postolju; Foto: Filip Filipović Vranjanci na pobedničkom postolju; Foto: Filip Filipović

Petar Filipović je osvojio zlatnu medalju i pobednički pehar u kategoriji juniora.

Takođe u kategoriji juniora, Nemanja Dojčinović osvojio je bronzanu medalju.

U kategoriji kadetkinja zlatnom medaljom se okitila Milica Petričević, dok je Dusan Petričević osvojio bronzanu medalju u kategoriji kadeta.

Veljko Stojanović nije imao sreće da dođe do pobedničkog trona.

Mladi vranjski stonoteniseri ističu odličnu organizaciju domaćina i dobre uslove u kojima su ostvarili odlične rezultate.

Petra Filipovića od 5. do 10. oktobra očekuju nove borbe u Vrnjačkoj Banji, gde će nastupiti u reprezentativnom dresu na “Serbia Pro” turniru.