Žena pronađena na obali Nišave počinila samoubistvo

Regionalne vesti - Utorak 22.11.2016 - 13:45

Na telu žene koja je u ponedeljak rano ujutru pronađena na obali Nišave, kod "Tošić" pumpe u Nišu, nije bilo tragova nasilja, a Više javno tužilaštvo utvrdilo da je reč o samoubistvu.

Telo nesrećne žene pronašli prolaznici; FOTO: B. Janačković Telo nesrećne žene pronašli prolaznici; FOTO: B. Janačković

Reč je o 67-godišnoj Nišlijki, a kako dodaju, njeno telo bilo je u vodi nekoliko sati pre nego što su ga prolaznici videli i prijavili policiji.

Kako dodaju u Tužilaštvu, još nije potvrđeno da li je žena skočila sa mosta ili je na drugi način sebi oduzela život.

Južne vesti, OK Radio

Vrati se na kategoriju Regionalne vesti

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.

Ostavite komentar:

Ime:
Email:
Komentar:
 //