Dinamo posle Nišlija igra sa Negotinčanima

Lokalni sport - Petak 03.04.2015 - 07:36

Vranje - FK Dinamo u nedelju dočekuje ekipu Hajduk Veljka iz Negotina. Utakmica se igra od 16 časova.

Sa ranijih utakmica Dinama, foto: Arhiva OK Radio Sa ranijih utakmica Dinama, foto: Arhiva OK Radio

FK Dinamo u nastavku prvenstva u 18. kolu Srpske lige grupa Istok igrao je nerešeno sa ekipom Sinđelića u Nišu 1:1.

Pogodak za vranjski tim postigao je Nenad Đurđević u 39., a domaćini su izjednačili golom Milana Lazarevića u 64. minutu.

FK Dinamo u nastavku prolećnog dela prvenstva bez poraza sa tri pobede i jednim nerešenim rezultatom u poslednjoj utakmici i dalje je na vrhu tabele sa 38 bodova.