Konačno pobeda Radnika

Lokalni sport - Nedelja 18.09.2016 - 10:56

Vranje - Fudbaleri Radnika iz Surdulice pobedili su na domaćem terenu sa 3:1 ekipu Voždovca u utakmici 9. kola Super lige Srbije.

Sva tri gola Radnik postigao u prvom poluvremenu. Foto: FK Radnik Sva tri gola Radnik postigao u prvom poluvremenu. Foto: FK Radnik

Prvi gol za vođstvo domaćina postigao je Luka Merdović u 21. minutu.

Već u 32. minutu meča, Radnik je preko Jovana Jovanovića povisio na 2:0.

Surduličani su meč u svoju korist rešili u 38. minutu utakmice, kada je Slobodan Vuković postigao pogodak i doneo Radniku vođstvo od 3:0.

Čast gostiju spasio je Todor Petrović postigavši gol u 68. minutu meča i konačnih 3:1.

Radnik je ovom pobedom izbio na 11. mesto na tabeli od ukupno 16 timova, sa osvojenih devet bodova.

U narednom kolu Surduličani igraju u Nišu sa Radničkim.