Tri medalje za vranjske boksere

Lokalni sport - Utorak 19.04.2016 - 10:27

Na juniorskom prvenstvu Srbije u kik boksu u disciplini K1, održanom u Surčinu, kik bokseri iz Vranja osvojili su tri medalje.

Vranjski kik bokseri na prvenstvu u Surčinu. Foto:SSGV Vranjski kik bokseri na prvenstvu u Surčinu. Foto:SSGV

U konkurenciji  90 takmičara iz 33 kluba od četvorice takmičara iz Vranja, trojica njih osvojila su medalje.

Najuspešniji je bio Jovan Janković koji je u kategoriji do 57 kilograma osvojio zlatnu medalju.

Srebro je pripalo Andriji Stamenkoviću u kategoriji  do 54 kilograma, a bronza Lazaru Veličkoviću do 51 kilogram.