Đoković ubedljiv na početku Australijan opena

Nacionalni sport - Utorak 16.01.2018 - 08:07

Srpski teniser Novak Đoković odlično je počeo Otvoreno prvenstvo Australije, pošto je danas sa 3:0 u setovima pobedio Donalda Janga.

Kao da nije pravio pauzu FOTO: AP Kao da nije pravio pauzu FOTO: AP

On je lako, u tri seta (6:1, 6:2, 6:4), za sat i 52 minuta igre bio bolji od američkog tenisera, koji je 63. teniser sveta, 59 pozicija slabili od Đokovića.

Đoković je bio prilično ubedljiv i samo je jednom, u drugom setu kod rezultata 5:0, dopustio protivniku šansu za brejk koju je on iskoristio.

Protivnik Novaku Đokoviću u drugom kolu prvog grend slem turnira u sezoni biće pobednik duela u kom se sastaju Francuz Gael Monfis i kvalifikant Haume Munar iz Španije.