Tramp pokušavao da potkupi novinare?

Svetske vesti - Nedelja 13.11.2016 - 10:13

Vašington -- Voditeljka ''Foks njuza'' Megin Keli smatra da je Donald Tramp za vreme borbe za najveću državnu funkciju pokušao da potkupi nju i druge novinare.

Tvrdnje će biti objavljene  knjizi; FOTO: Reuters Tvrdnje će biti objavljene knjizi; FOTO: Reuters

To se navodi u knjizi Kelijeve koja treba da izade u utorak, prenosi AP.

U knjizi se navodi da je Tramp, u pokušaju da obezbedni praćenje predizborne trke koje bi bilo pozitivnije po njega, navodno predlagao Megan Keli različite vrste poklona, uključujući besplatan boravak u jednom od njegovih hotela, prenosi Sputnjik.

Voditeljka ukazuje na to da je neprestano odbijala sve predloge milijardera. Slične stvari je republikanac, kako se navodi u knjizi, predlagao i drugim novinarima.

Kelijeva piše da je jedan broj medijskih radnika uzimao poklone od Trampa, ali da ga je, da bi dokazao svoju neutralnost, s vremena na vreme kritikovao. Imena voditelja nisu navedena.

Za vreme predizborne kampanje, Tramp je priznao da oseća antipatiju prema Kelijevoj, koja mu je na televizijskim debatama postavljala škakljiva pitanja o odnosu republikanca prema ženama.

Voditeljka je više puta oštro kritikovala milijardera.

B92, OK Radio

Vrati se na kategoriju Svetske vesti

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.

Ostavite komentar:

Ime:
Email:
Komentar:
 //