Tiha Todorović, zlatna u streljaštvu

Regionalne vesti - Ponedeljak 18.02.2013 - 20:00

Na finalnom takmičenju Kupa Srbije u streljaštvu u Smederevu, članica Streljačkog kluba “Lukanjac“ Tiha Todorović u juniorskoj konkurenciji osvojila je prvo mesto i zlatnu medalju.

 

Trener Dragan Radulović izjavio je da je ona je u obaveznom delu osvojila 414 krugova.
 
“U ovoj konkurenciji je nastupilo osam takmičarki. Izuzetno zadovoljan uspehom Tihe Todorović, posebno njenim nastupom u osnovnom delu gde je prosečno zabeležila rezultat od 10,35 krugova. To je izuzetna preciznost, kazao je Radulović.
 
Tiha Todorović je u Smederevu na pripremama reprezentacije Srbije za Evropsko prvenstvo koje će se održati od 25. februra u Danskoj u gradu Odenze.
JuGmedia

Vrati se na kategoriju Regionalne vesti

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.

Ostavite komentar:

Ime:
Email:
Komentar:
 //