BRUKA Dinama u Pirotu

Lokalni sport - Ponedeljak 22.08.2016 - 01:00

Fudbaleri Dinama iz Vranja poraženi su u Pirotu sa 5:1 od Radničkog u utakmici 2. kola Prve lige Srbije.

Sa jednog od mečeva Dinama FOTO Sportski savez Vranja Sa jednog od mečeva Dinama FOTO Sportski savez Vranja

Radnički je poveo već u prvom minutu preko Denisa Ristova iz slobodnog udarca.

U 22. minutu Nemanja Petrov je postigao pogodak za 2:0, a u 38. minutu Dinamovac Đorđević smanjuje na 2:1.

U 55. minutu iz kornera Miloš Nikolić šutem postiže pogodak za 3:1, u 63. minutu Stefan Stojanović postiže gol za 4:1, a prava katastrofa Dinama zaokružena je pogotkom Miloša Spasića u 85. minutu za sramotnih 5:1.