Dinamo dobio KOLUBARSKU BITKU

Lokalni sport - Subota 03.10.2015 - 23:47

Fudbaleri Dinama iz Vranja savladali su sa 2:0 Kolubaru iz Lazarevca u utakmici 8. kola Prve lige Srbije.

Veća motivisanost Vranjanaca odlučila meč. Foto: Sportski savez Veća motivisanost Vranjanaca odlučila meč. Foto: Sportski savez
Dinamo je meč u svoju korist rešio još u prvom poluvremenu. Baljak je bio precizan 18. i 37. minutu utakmice.

Pametnom igrom u nastavku meča, Dinamo je uspeo da sačuva stečenu prednost.

Gosti su u finišu uitakmice imali jednu izglednu priliku, ali je golman Vranjanaca Vujanac odličnom intervencijom sačuvao mrežu Dinama.

Ono što je izgleda presudilo u ovoj utakmici, bila je očigledna motivisanost i želja za pobedom igrača Dinama.

Meč je protekao u fer igri. Dodeljen je samo jedan žuti karton, i to za gostujuću ekipu.