Dinamu i Slogi po jedan bod

Lokalni sport - Nedelja 18.10.2015 - 09:59

Fudbaleri Dinama iz Vranja odigrali su nerešeno 1:1 na domaćem terenu sa Slogom iz Petrovca na Mlavi.

Bledo izdanje Dinama. Foto: Sportski savez Bledo izdanje Dinama. Foto: Sportski savez
Vranjanci su došli u vođstvo u 54. minutu, nakon gola Nestorovića iz penala.

U 64. minutu, posle dosuđenog kornera, fudbaleri Sloge su golom Stefanovića u 69. minutu izjednačili na 1:1.

Bila je ovo jedna od najlošijih utakmica Dinama u ovoj sezoni, i prava je sreća što se rezultatski nije drugačije završila. Iszostale su osmišljene akcije i izgledne prilike za gol.

U nadoknadi vremena gosti su pogodili stativu, pa je rezultat na kraju ipak ostao 1:1.