Prva pobeda BSK-a

Lokalni sport - Petak 31.10.2014 - 05:20

Vranje – Fudbaleri BSK pobedili su, u 11. kolu fudbalske zone Jug, ekipu Bobišta, sa 3:1 i prvom pobedom najavili da se neće lako predati i da će se boriti do kraja prvenstva za opstanak u ligi.

FK BSK Bujanovac, Foto-Fudbalskazona FK BSK Bujanovac, Foto-Fudbalskazona

Bujanovčani su poveli golom Dimića u 14. minutu, gosti su izjednačili golom Cakića u 35. i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremneu, fudbaleri BSK-a su pružili maksimum, odigrali najbolje ove jeseni i golovima preko Milića u 60. i Dimitrijevića u 71. minutu stigli do važnih bodova.

Pred okjo 100-tinak gledalaca dobro je sudio Stefan Trajković iz Lebana.

Za BSK su nastupili: Mitković, Stojanović, Milić, A. Stojković, I.Tasić, M.Tasić, A.V.Stojanović, S.Stojković, Dimić (Karanfilović), Dimitrijević (Milošević), Bogdanović.