Tri medalje vranjskim kik bokserima

Lokalni sport - Utorak 19.05.2015 - 05:57

Na Prvenstvu Srbije u kik boksu u disciplini kik lajt kontakt za seniore i pionire u beogradskom “Pioniru”, kik bokserima iz Vranja pripale su dve srebrne i jedna bronzana medalja.

Sa takmičenja,  foto: I. Mladenović Sa takmičenja, foto: I. Mladenović

Srebro je osvojio Fazlija Redžepi u kategoriji do 57 kilograma. Redžepi je pobedio u borbama u četvrtfinalu i polufinalu, a izgubio u finalu.

Srebrnu medalju osvojio je i Radomir Nedeljković u kategoriji do 69 kilograma.

Bronzanu medalju osvojila je Ivana Davidović u kategoriji do 55 kilograma. Ona je nakon pobede u četvrtfinalu,izgubila u polufinalu.

Bez medalje ostala je Marijana Simonović u kategoriji do 60 kilograma. Simonovićeva je poražena u eliminacionom meču.

Iz dva vranjska kluba, Junior i Vranje na Prvenstvu su učestvovala četiri takmičara, a iz cele Srbije iz 32 kluba, 223 takmičara.