Srnić ispisao istoriju Čukaričkog!

Nacionalni sport - Sreda 20.05.2015 - 22:53

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Partizan sa 1:0 u finalu Kupa Srbije i tako osvojili prvi trofej u istoriji kluba.

StarSport StarSport

Pred oko 10.000 gledalaca na stadionu „Rajko Mitić“ istorijski trijumf Čukaričkom doneo je Slavoljub Srnić u 39. minutu.

Ekipa Vladana Milojevića odigrala je veoma dobar meč, potpuno je neutralisala napad Partizana i apsolutno zasluženo je stigla do velikog uspeha. Ovaj trofej stiže kao nagrada za odlične igre tima sa Banovog Brda tokom cele sezone.

Crno-beli tokom 90 minuta nisu stvorili nijednu gol šansu i na kraju nisu ni mogli da se nadaju povoljnijem rezultatu. Partizan će se zadovoljiti osvajanjem 26. titule prvaka i plasmanom u kvalifikacije za Ligu šampiona.