Morata lansirao Juventus u finale!

Svetski sport - Sreda 13.05.2015 - 21:51

Fudbaleri Juventusa eliminisali su Real Madrid u polufinalu Lige šampiona – posle pobede u Torinu 2:1, "Stara dama"je remizirala u Španiji 1:1.

Beta/AP Beta/AP

Real je od 23. minuta vodio golom Ronalda iz penala koji je iznudio Rodriges, a izjednačio je Alvaro Morata u 57. minutu posle smušene reakcije odbrane domaćih.

Šestog juna Juventus će se za titulu prvaka Evrope boriti sa Barselonom, koja je ukupnim rezultatom 5:3 eliminisala Bajern.

Real Madrid: Kasiljas – Karvahal, Marselo, Varan, Ramos – Rodriges, Isko, Kros – Bejl, Ronaldo, Benzema (Ćićarito 67’).
Juventus: Bufon – Lihštajner, Evra, Kjelini, Bonuči – Pogba (Pereira 89'), Markizio, Pirlo (Barzalji 79') – Vidal – Teves, Morata (Ljorente 84').