Lokalne vesti - Petak 15.05.2026 - 09:13
JP „Vodovod“ Vranje obaveštava građane da će zbog ugradnje šiber ventila u Ulici Boška Đorđevića u Vranjska Banja bez vode biti potrošači te ulice, kao i okolnih ulica, do završetka radova.
Foto: Ok Radio,Goran Mitić
Iz preduzeća mole potrošače za razumevanje i strpljenje tokom trajanja intervencije na vodovodnoj mreži.
Takođe, JP „Vodovod“ Vranje preporučuje korisnicima da nakon normalizacije vodosnabdevanja ne koriste vodu za piće i pripremu hrane u naredna dva sata. U tom periodu potrebno je izvršiti ispiranje kućnih instalacija kako bi se obezbedila ispravnost vode za upotrebu.
OK Radio
Vrati se na kategoriju Lokalne vesti
Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni.
Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.