Dve bronzane medalje za vranjske gimnazijalce na Republičkom takmičenju iz geografije

Lokalne vesti - Ponedeljak 20.05.2024 - 10:54

Maturanti Vranjske gimnazije, učenici prirodno-matematičkog smera Helena Vasić i Bogdan Milenković osvojili su treće mesto - bronzane medalje na republičkom nivou takmičenja Nacionalna geografska olimpijada, održanog ovog vikenda na Kopaoniku.

Foto: Lična arhiva Foto: Lična arhiva

Mentor nagrađenim učenicima je profesorka geografije Vesna Bogdanović.

Na ovom takmičenju učestvovalo je četvoro gimnazijalaca, predvođenih mentorima prof. Vesnom i prof. Draganom Antićem.

Osim rada na takmičarskim zadacima tokom dva dana, naši učenici su imali priliku da uživaju u prirodnim lepotama naše zemlje i da se druže sa vršnjacima iz cele Srbije.


Svaki pojedinačni i grupni uspeh naših učenika, koji je rezultat njihovog ogromnog rada i zalaganja i podrške mentora, predstavlja nam veliku radost i podstrek da nastavimo još odlučnije putem znanja, učenja i novih uspeha.

 

OK Radio

Vrati se na kategoriju Lokalne vesti

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.

Ostavite komentar:

Ime:
Email:
Komentar: