Policija u Vranju uhapsila je dvadesetpetogodišnjeg mladića, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo „neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Foto: S.Tasić/OK Radio
Prema saznanjima, u naselju Gornja čaršja, policija je izvršila kontrolu drugog mladića, starog 30 godina, i kod njega pronašla pvc kesicu u kojoj se nalazila zelena, sasušena biljna materija, za kojus eosnovano su8mnja da je marihuana.
Uhapšeni mladić je je marihuanu kupio o dvadesetpetogodišnjaka.
Protiv lica kod kojeg je marihuana zatečena, takođe će biti podneta krivična prijava, zbog krivičnog dela „neovlašćeno držanje opojnih droga“.
S.T.
Vrati se na kategoriju Lokalne vesti
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.