Jug Srbije: Veliki broj pozitivnih na Uskrs, Vranje izuzetak

Lokalne vesti - Ponedeljak 20.04.2020 - 11:06

U nedelju, na Uskrs, na jugu Srbije se beleži veliki broj pacijenata pozitivnih na virus korona.

Vranje dobro prošlo u poslednjem talasu FOTO: ZC Vranje Vranje dobro prošlo u poslednjem talasu FOTO: ZC Vranje
Kako je saopšteno na sajtu covid19.rs, najveći broj pozitivnih je u Aleksincu - 56, zatim Nišu - 31 i Leskovcu - 16.
 
U Vranju nije registrovan nijedan pozitivan, a po jedan novozaraženi je zabeležen u Surdulici, Trgovištu i Vranjskoj Banji.
 
Niš je drugi grad u Srbiji posle Beograda po broju zaraženih sa ukupno 879 pozitivnih.
 
Slede Ćuprija, Valjevo, Kruševac, Paraćin i Leskovac, gde je 100 registrovanih.
 
U Srbiji je u poslednja 24 časa koronavirusom zaraženo još 324 osoba, a testirano je 2.673.
 
Broj ukupno zaraženih u Srbiji sada je 6.318.
 
U poslednja 24 časa u Srbiji je od posledica infekcije koronavirusom umrlo još petoro ljudi, pa se broj žrtava popeo na 122 .
 
Broj hospitalizovanih osoba je 3.900, a izlečenih je ukupno 753.
OK Radio

Vrati se na kategoriju Lokalne vesti

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.

Ostavite komentar:

Ime:
Email:
Komentar:
 //