Kristijan zablistao i na Skopskom maratonu

Lokalne vesti - Ponedeljak 05.10.2020 - 13:13

Kristijan Stošić, član AK "Vranjski maratonci", osvojio je treće mesto na tradicionalnom Skopskom maratonu koji je održan proteklog vikenda.

Kristijan prolazi kroz cilj maratonske trke FOTO: AK Kristijan prolazi kroz cilj maratonske trke FOTO: AK "Vranjski maratonci"
Kristijan Stošić se nadmetao u maratonskoj trci i osvojio treće mesto sa rezultatom od 2 časa 39 minuta i 37 sekundi.

Prvo mesto osvojio je ukrajinski takmičar Serhi Ševčenko, dok je drugo mesto pripalo Dariu Ivanovskom iz Severne Makedonije.